Vatan Partisi Günüç’le devam

Vatan Partisi Kastamonu İl Kurultayı hafta sonunda gerçekleştirildi. Gün Otel’de düzenlenen kurultaya Vatan Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Av. Zeynep Küçük de katıldı. Kurultayda mevcut il başkanı Hüseyin Günüç ile devam kararı alındı.

Vatan Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Av. Zeynep Küçük, kongrede yaptığı konuşmasında, “Türkiye başlattığı harekâtlarla, kahraman polisimizin, kahraman askerimizin yurt içi ve yurt dışında yaptığı operasyonlarla, FETÖ’yü hapse tıkmasıyla, PKK’yı ezmesiyle, hendeklere gömmesiyle nasıl emperyalizmi kırmaya başladıysa ve yüzünü batıdan çevirip doğuya döndüyse Vatan Partisi de bu kuşatılmışlığı kırmaya başladı” dedi.

Vatan Partisi’nin sadece Türkiye’nin politikalarını değil, dünyadaki Türkiye politikalarını da etkileyen bir parti olarak görülmeye başlandığını söyleyen Küçük, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Genel Başkanımız, Türkiye’ye dış politikada yol gösteren bir kimlik, kişilik haline geldi. Bizler de Türkiye’de emperyalizm ile savaş noktasında hükümete yol gösterir bir konuma geldik. Televizyonları izliyorsunuzdur, bizim her bir partilimiz her akşam televizyonlarda partimizin siyasetini aktarıyorlar ve toplumdan çok büyük övgü alıyorlar. Türkiye’de savrulmayan tek siyasi oluşum vardır, onunda adı Vatan Partisi’dir. Biz asla savrulmuyoruz”

Vatan Partisi İl Başkanı Hüseyin Günüç de kongreye katılanlara teşekkür etti. İl Kurultayı’nda Vatan Partisi’nin yeni Kastamonu İl Yönetimi de belirlendi. Mevcut başkan Hüseyin Günüç yeniden başkan seçilirken, il yönetim kurulunda ise şu isimler yer aldı: Fatih Kiren, Reşide Saka, Fatma Köprülüoğlu, Recep Kaya, Muhittin Göksoy, Şükrü Mutlu, Yusuf Taşkın, Hakkı Öztürk, Osman Tekin.