Vestel’den sponsorluk açıklaması

“Ciddi bir potansiyelleri ve dikkat çeken gelişimleri var”

  • Vestel CEO’su Turan Erdoğan, ”Ülkemizde sporun her alanının, özellikle son yıllarda uluslararası ölçekte büyük başarılar elde eden kadın sporcularımızın gelişmesini istiyoruz. Bu yönde sorumluluk almaya devam edeceğiz” dedi.

Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Vestel, sporu desteklemeye devam ediyor. Voleybol, futbol, hentbol ve e-spor’a yaptığı yatırımlarla ülkenin spor alanındaki gelişimine büyük katkı sağlayan Vestel, son olarak Kastamonu Belediyespor Kadın Hentbol Takımı’nın ana sponsoru oldu. Özellikle geçen yıl çeyrek finale kaldığı Avrupa Hentbol Federasyonu Kupası’nda adından söz ettiren Kastamonu Kadın Hentbol Takımı, Vestel’in desteğiyle başarılarına yenilerini eklemeyi hedefliyor.

Vestel’in her zaman sporla iç içe bir marka olduğuna dikkat çeken Vestel CEO’su Turan Erdoğan, “Bir teknoloji şirketi olarak, ulaşmak istediğimiz kitleye en iyi yaklaştığımız alanlardan biri spor. Öte yandan ülkemizde sporun her alanının, özellikle son yıllarda uluslararası ölçekte büyük başarılar elde eden kadın sporcularımızın gelişmesini istiyoruz. Bu yönde sorumluluk almaya devam edeceğiz. Kastamonu Kadın Hentbol Takımı ciddi potansiyele sahip, dikkat çeken bir gelişimleri var. Vestel olarak onları desteklemekten mutluluk duyuyoruz” açıklamasında bulundu.