Veteranlar sahaya çıkıyor

  • Kastamonu’nun ilk hafta rakibi Çankırı

2019-2020 Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi hafta sonu oynanacak maçlarla başlıyor.  Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu, 2014 yılından itibaren oynanmaya başlanan ve her sene Türkiye’nin farklı illerinde ve bölgelerinde yeni takımlarla Masterler ve Veteranlar Futbol severleri bir araya getirmeye devam ediyor.

2019-2020 TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu’nun organize ettiği Bülent Yelkenci Sezonu Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi 8 bölgede 57 takımın mücadele edeceği maçlarla hafta sonunda oynanacak maçlarla başlıyor.

TMVFL Batı Karadeniz Bölgesi Mavi ve Yeşil Batı Karadeniz Grubu olarak 2 bölgede 15 takımın mücadelesi ile yeni sezon başlıyor.

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Batı ve Orta Karadeniz Bölge Temsilcisi Ali Doğan, “2019-2020 TMVFL  Futbol Ligimiz başlıyor. Sağlıklı, sıhhatli, kazasız ve sakatlıktan uzak, saygı ve sevginin her daim bizimle olduğu başarılı bir sezon diliyorum. Sezon boyunca ligimizde yer alan takımlarımızla ilgili tüm haber, bilgi ve istatistikleri, maç programı ve sonuçlarını, fikstürü www.tmvfl.com.tr adresinden takip edebilirler” dedi.

Kastamonu Veteran futbol takımı bu sezon Mavi Batı Karadeniz Grubu’nda mücadele edecek. Kastamonu Veteran’ın rakipleri Karabük Sağlık Veteran, Bartın Şehit Uğur Akyer, Çankırı Veteran, Karabük Aydınlıkevler ve Karabük Elit Masterler.

Kastamonu Veteran ilk hafta maçını ise deplasmanda Çankırı Veteran’a karşı oynayacak. Yarın oynanacak karşılaşma saat 12.00’de başlayacak.

Gruptaki diğer maçlarda ise Karabük Sağlık Veteran ile Bartın Şehit Uğur Akyer, Karabük Aydınlıkevler ile Karabük Elit Masterler karşılaşacak.