Vidinli’den gençlere çifte destek sözü

MHP Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Galip Vidinlioğlu, eğitim konakları projesi ile eğitimdeki eşitsizliği ortadan kaldırmayı hedeflediklerini belirtti.

Eğitim kurumlarına ziyaretleri sürdürdüğünü belirten Vidinlioğlu şunları söyledi:

“Eğitim kurumlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Okullardaki personelle ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda sohbet ettik. Projelerimiz kapsamında okullarımıza önem vermeye devam edeceğiz. Okul Aile Birliklerimiz ve okul yönetimlerimiz ile işbirliği içerisinde olmaya devam edeceğiz. Sorunları hep birlikte konuşarak anlaşarak açacağız. Eğitim Konaklarımızla da durumu olmayan çocuklarımızın maruz kaldığı eşitsizliği ortadan kaldıracağız. Eğitim Konaklarımız içerisinde öğretmenlerimiz olacak. Yemek, dinlenme ve oyun alanlarımız olacak. Haftanın her günü açık olacak bu konaklarımızda sürekli olarak bir psikolog ve bir öğretmen devamlı olarak bulunacak. Ailelerimizin de gözlerinin arkada kalmayacağı güvenli bir alan oluşturacağız. Çocuklarımız ders çalışabilecekleri, destek alabilecekleri sosyal etkinlik alanları kazanmış olacaklar”

Serbest Muhasebeci mali müşavirlerin günlerini de kutlayan Op. Dr. Vidinlioğlu, “Serbest muhasebeci mali müşavirler ve yeminli mali müşavirler, üreten, çalışan, canlı ve dinamik bir Türkiye için çalışıyor. Ülkemiz ve işletmelerimizin gelişimi için çalışan, ekonominin kaydını tutan ve mali danışmanlık yapan, memleketin her köşesinde hizmet sunan bu meslek grubumuzun bu anlamlı haftasını tebrik ediyorum” dedi.

“KÜLTÜREL FAALİYETLERE DESTEK”

ŞEHİRDEKİ kültürel ve sanatsal faaliyetleri desteklemeye ve kapsamını genişleterek gerçekleştirmeye devam edeceklerini söyleyen MHP Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Galip Vidinlioğlu, Gençlerimizi de bu konuda destekleyeceğiz. Konser yapmak istediklerinde belediye salonunu veya pazar alanını vereceğiz. Yeni yapacağımız Kongre Kültür Merkezi’nin konser salonunu ve açık hava sahnesini de vereceğiz. Konser, sergi, tiyatro gibi faaliyetleri destekleyecek ve artmasını sağlayacağız” dedi.

MHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu’na ziyaretlerinde MHP Kastamonu 2014 Belediye Başkan Adayı Hayati Hamzaoğlu ile bazı İl ve Belediye Meclis Üyeliği Adayları eşlik etti.