Vidinlioğlu 2020 yılına çalışanlarla girdi

Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, 2020 yılına saatler kala görevlerinin başında bulunan ve yeni yılı çalışarak karşılayanlara ziyaretler gerçekleştirdi.

Başkan Vidinlioğlu’na Belediye Başkan yardımcıları İsmail Hakkı Özcebeci ve Serkan Bahçacıoğlu, Belediye Meclis üyeleri Recep Mor ve Ahmet Sönmez de eşlik etti.

Yeni yılı çalışarak karşılayan belediye personeli, sağlık çalışanları ve emniyet mensuplarını ziyaret eden Başkan Vidinlioğlu, ilk olarak 112 Acil Komuta Kontrol Merkezi’ni ve ardından da Kastamonu Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü’nün gece vardiyasında görevli personelini ziyaret etti.

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü’nün gece vardiyasında görevli personellerine de ziyaret gerçekleştiren Belediye Başkanı Vidinlioğlu daha sonra ise Şehit Recep Şahin Polis Merkezi’nde görevli emniyet mensuplarını ve son olarak da İtfaiye Müdürlüğü’nün gece vardiyasında görevli personellini ziyaret etti.

Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu her türlü koşulda görevlerini özverili bir şekilde yerine getiren tüm personellerin yeni yıllarını tebrik ederken, çalışmalarında da kolaylık diledi.