Vidinlioğlu’ndan Gençlik Festivali’nde öğrencilere çağrı

Kastamonu Üniversitesi İletişim ve Edebiyat Topluluğu tarafından Kastamonu Belediye Başkanlığı’nın da destekleri ile Kuzeykent’te Kastamonu Gençlik Festivali düzenlendi.

Belediye Başkanımız Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu da festivale katılarak öğrencilerle buluştu. Timsah’ın Gözyaşları, Eda Baba ve Emir Can İğrek’in performansları ile renklenen geceye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yurt ile birlikte katılan Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, şunları söyledi:

“Ben daha önce seçim döneminde de dile getirmiştim. Şimdi tekrar dile getiriyorum. Sizlerden sadece bir tek şey istiyorum. Kastamonu’da bulunduğunuz sürece ikametgahlarınız burada olsun. Eğer ikametgahlarınız burada olursa hem size bizim hizmet etme şansımız çok daha kolay olacak hem de ikametgahlarını buraya alan arkadaşlara ileri ki dönemde değişik sürprizlerimiz olacak. Ben hepinize iyi eğlenceler diliyorum. İyi ki varsınız.”

Öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, öğrencilerin bu ilgisine de kayıtsız kalmadı ve yanlarına giderek onlarla sohbet etti.