Vidinlioğlu’ndan Kronospan’a ziyaret

Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, geçtiğimiz hafta meydana gelen yangının ardından kısa sürede normal kademeli iş akışına geri dönen Kronospan Orman Ürünleri (SFC) Fabrikası’na “geçmiş olsun” ziyaretinde bulundu.

Kronospan Kastamonu Fabrikası Genel Müdürü H.Akgün Okay ve Genel Müdür Yardımcıları Ömer Gülamoğlu ile Bilal Karakaya’dan yangın hakkında bilgi alan Belediye Başkanı Vidinlioğlu, “Yangında can kaybı veya yaralananın olmaması gerçekten de sevindirici. Erken ve etkili müdahale sonucunda daha büyük bir felaketin önüne geçildi. Kronospan (SFC) Kastamonu ekonomisinin can damarlarından ve gözbebeği bir yatırımımız. Bir daha bu tür olayların yaşanmaması en büyük temennimiz. Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” şeklinde konuştu.

Genel Müdür H.Akgün Okay ise, “Yangın söndürülmesinde şüphesiz erken ve etkili müdahale çok önemliydi. Bu konuda Belediye Başkanımız Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu başta olmak üzere, Belediye Başkan Yardımcılarımıza, Belediye İtfaiye Amiri ve ekiplerine, Fen İşleri Müdürü ve ekiplerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Genel Müdür H.Akgün Okay ve Genel Müdür Yardımcıları Ömer Gülamoğlu ile Bilal Karakaya, Başkan Vidinlioğlu’na ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini ilettiler. (HABER MERKEZİ)