Yeni teknik patron Ekrem Al

  • GMG Kastamonuspor’da Ahmet Yıldırım’dan boşalan teknik direktörlük görevine son olarak Sarıyer’de görev yapan 65 yaşındaki teknik direktör Ekrem Al getirildi. Ekrem Al’ın yardımcılığını Aşkın Dilli, Savaş Yıldırım ve Besim Koçal yapacak.

 

GMG Kastamonuspor’da Ahmet Yıldırım’dan boşalan teknik direktörlük görevine son olarak Sarıyer’de görev yapan 65 yaşındaki Ekrem Al’ın getirildiği açıklandı. Ahmet Yıldırım da Kastamonuspor’dan ayrıldıktan sonra Sarıyer’e imza atmıştı.

Ekrem Al için İsmail Dikmenli Tesisleri’nde imza töreni gerçekleştirildi. İmza törenine GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün ve As Başkan Metehan Hamzaoğlu da katıldı.

Kırmızı-siyahlılarla 1 yıllık sözleşme imzalayan Ekrem Al’ın yardımcılığını Aşkın Dilli, Savaş Yıldırım ve Besim Koçal yapacak.

Konu ile ilgili olarak kulüpten yapılan açıklama şöyle: “Başkanımız Sayın Enes Ege Aygün’ün katıldığı imza töreni ile takımımızın Teknik Direktörlük görevine Ekrem Al getirildi. Teknik Direktörümüz Ekrem Al ile 2020-2021 sezonunun sonuna kadar anlaşma sağlandı.”