YükseL ve Kayaçal’dan Genel Sekreter ziyareti

MHP İl Başkanı Yüksel Aydın ve İl Başkan Yardımcısı Oğuzhan Kayaçal, İl Özel İdaresi ‘ne ziyarette bulunarak Genel Sekreter Karahasan’la makamında görüştü.

Yüksel Aydın ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada; gecikmiş bir nezaket ziyareti olduğunu belirterek ilimizin devam eden yatırımları ve gelecekte planlan hizmetleri ile ilgili geniş bir çerçevede istişarelerde bulunduk. Bunun ilimiz için çok yararlı olduğu kanaatindeyim.İlimizin gelişmesi ve kalkınması yönünde önemli hizmetler yapan Kastamonu İl Özel İdaresine Genel Sekreterinin şahsında başarılar diliyor, teşekkür ediyorum dedi.

Genel Sekreter T. Zafer Karahasan da,“MHP İl Başkanı Yüksel Aydın’ın kurumumuza yapmış olduğu ziyaretten büyük memnuniyet duyduk. Kendisine yürütmekte olduğumuz çalışmalar ile ilgili bilgi verdik. Gelecekte ilimiz ile ilgili çalışmalara ve planlamalara ait geniş çerçeveli bir istişaremiz oldu.

Aynı zamanda hemşerim olan MHP İl Başkanı ilimizin kalkınması adına yapılacak çalışmalara her konuda desteklerinin olacağını ifade etti.Kendisine ziyaretinden ve desteklerinden dolayı kurumumuz ve şahsım adına teşekkür ediyorum”diye konuştu.