Yurdum GSK seriye bağladı

Erkekler Basketbol 2.Ligi’ndeki temsilcimiz Kastamonu Yurdum GSK, deplasmanda Nazilli Belediyespor’u 83-56’lık skorla mağlup etti ve A Grubu’nda liderliğe yükseldi.

Şu ana kadar deplasmanda 3 maç kazanan Kastamonu Yurdum GSK, 1 maçı da kaybetti. Temsilcimiz evinde oynağı 2 maçı ise kazandı.

  1. haftayı bay geçecek Kastamonu Yurdum GSK, 10. haftada ise Hedef Takım ile Hüsnü Tandoğan Spor Salonunda karşılaşacak.

Nazilli galibiyeti sonrasında, Antrenör Cemal Bayraktar, Antrenör Yardımcısı İlyas Melih Karadağ ve Takım Sekreteri Samet Arslan açıklamalarda bulundu.

Yurdum GSK antrenörü Cemal Bayraktar, “İyi oynadık ve güzel bir galibiyet aldık. Deplasmanlar her zaman zordur ama biz iyi hazırladığımızı, iyi konsantre olduğumuzu maçın başında gösterdik ve son ana kadar da bunu sürdürdük. Her geçen gün üzerine koyarak yola devam ediyoruz. Böyle de devam etmesi için çalışıyoruz. İzleyenlere zevk veren bir basketbol oynadığımızı düşünüyorum. Bu güzel Galibiyetten dolayı oyuncularımı ekibimi ve camiamızı tebrik ediyorum” dedi.