Yurdum GSK’dan play off öncesi açıklama “Favori biziz”

Basketbol Erkekler 2.Lig Play Off maçlarında Üsküdar Belediyesi ile eşleyen temsilcimiz Yurdum GSK’nın antrenörü Hakan Köseoğlu, play off öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Uzun bir aradan sonra maç oynayacaklarını söyleyen Köseoğlu, “Yaklaşık dört hafta maç yapmadık. Maç ritmimizi yeniden bulmamız gerekiyor. Genel anlamda takımın antrenman performansından ve çalışma temposundan memnunum” dedi.

Karşılaşmanın favorisinin kendileri olduğunu da söyleyen Hakan Köseoğlu, “Maçın favorisi biziz. Bizim açımızdan doğruları yaptığımız takdirde kazanabileceğimiz ve turu geçebileceğimiz bir eşleşme. Bütün detayları çalışıp hazır olacağız. Rakibimizde Süper Lig ve TBL tecrübesi olan oyuncular var, zorlu ve tecrübeli bir ekiple karşılaşacağız. Biz daha iyi bir takımız, iyi basketbolumuzu da gösterip turu atlayan takım olmak istiyoruz” diye konuştu.

Hakan Köseoğlu, taraftar desteğine de ihtiyaç duyduklarını belirterek, “Bu zamana kadar yanımızda olan taraftarımızı bu karşılaşmada da yanımızda görmek istiyoruz” dedi.