Zirve aşkına alın bu maçı

Hentbol Bayanlar Süper Ligi’nde şampiyonluk hesapları yapan temsilcimiz Kastamonu Belediyespor, tarihi öneme sahip bir maça çıkacak.

Ligin ikinci devre ilk maçında Yeni Mahalle Belediyespor’u deplasmanda 36-35 mağlup ederek liderlik koltuğundan indiren Kastamonu Belediyespor, 2 Ocak cumartesi günü haftaya lider olarak giren Zağnosspor’u da mağlup ederek, liderlik koltuğuna bu kez kendisi oturmak istiyor.

Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşma saat 15.00’da başlayacak. Seyirci desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacı olan Kastamonu Belediyespor’a, Kastamonuspor 1966’nın taraftar grubu Cezalılar 37 tam destek vereceğini açıkladı. Cezalılar 37 üyeleri sosyal medya üzerinden örgütlenerek bugünkü maça çıkartma yapacak.

Şampiyonluk yolunda sezonun en kritik karşılaşmalarından birisi olan bugünkü maç öncesinde Trabzon temsilcisi Zağnosspor, 21 puanla zirvede yer alıyor. 19 puanlı temsilcimiz Kastamonu Belediyespor ise Yeni Mahalle ile birlikte zirvenin en yakın takipçisi durumunda.