Ziya Doğan defteri kapandı

0
35

Kastamonuspor 1966’da yönetim dün yaptığı açıklamada, Teknik Direktör Ziya Doğan’la karşılıklı olarak anlaşarak sözleşmenin fesh edildiğini duyurdu.
Hafta başında Kastamonu’da önceki gün de İstanbul’da teknik direktör Ziya Doğan’la iki kritik toplantı gerçekleştiren Kastamonuspor 1966 yönetimi, dün kamuoyuna yaptığı yazılı açıklamada, Ziya Doğan ve ekibiyle sözleşmelerin karşılıklı olarak fesh edildiğini belirtti.
Yönetimin açıklamasında şu ifadelere yer verildi:
“Çıkmış olduğumuz 2.Lig’de 2016-2017 sezon başında yaşanan bazı olumsuzluklar üzerine belirlenen hedefe ulaşabilmek için önce teknik kadro değişikliği yaparak Ziya Doğan ve ekibi ile anlaşma yapılmış, sezon arasında da yine hedefe ulaşabilmek için teknik kadronun isteği üzerine devre arasında hiçbir kulübün yapmadığı bir transfer atağı ile 17 yeni futbolcu transferi gerçekleştirilmiştir. Ligin ilk devresini 15’inci sırada tamamlayan takımımız lig sonunda 60 puanla ligi üçüncü sırada bitirerek Play-Off oynamaya hak kazanmıştır. Takımımız Play-Off’un çeyrek finalinde Hatayspor’u eleyip yarı finalde Gümüşhanespor’a elenerek bir üst lige çıkma hedefine maalesef ulaşamamıştır. Kulübümüzün ikinci yarıda ortaya koyduğu başarılı performans ve çıkış tüm spor kamu oyununun takdirini kazanmış fakat yaşanan aksilikler neticesinde arzu edilen şampiyonluk ve bir üst lige ulaşma hedefi gerçekleştirilememiştir. Sezon sonu birkaç gün aradan sonra yönetimimiz ve teknik kadro ile yapılan görüşmeler neticesinde, her iki tarafın da ortak kararı neticesinde anlaşılıp Zıya Doğan ve ekibi ile sözleşmeler karşılıklı olarak fesih edilmiştir. Spor kamuoyumuza ve hemşerilerimize saygı ile duyururuz”

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER