Erdoğan, AK Parti’li vekillerle görüşecek

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’li bazı milletvekilleriyle bir araya gelecek. Yarın gerçekleşmesi beklenen toplantıda milletvekillerinin, illerine ilişkin değerlendirmeleri Erdoğan’a aktarması planlanıyor.

Anadolu Ajansı’nın aktardığı bilgiye göre; AK Parti’li milletvekilleri, yarın kahvaltı programında bir araya geliyor. Vekillerin, illerine ilişkin raporları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunması beklenirken, toplantıda 2023 seçimleri öncesi yol haritası çizileceği belirtildi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, 5 Ocak’ta AKP milletvekilleriyle bir araya geleceği toplantıda 2023 seçimlerine ilişkin yol haritasını belirleyecek.

AK Parti’li milletvekilleri ile en son 2021 yılının Temmuz ayında gruplar halinde bir araya gelen AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantılara yeni yılda da devam ediyor.

İLLERE İLİŞKİN RAPOR SUNULACAK

AKParti Genel Merkezi’nde gerçekleştirilecek kahvaltılı toplantıda bir grup milletvekili ile görüşecek. Toplantıda, milletvekillerinin illerine ilişkin değerlendirmeleri Erdoğan’a iletmesi bekleniyor.

2023 SEÇİMLERİNİN YOL HARİTASI ÇİZİLECEK

Yeni yıldaki çalışmaların ele alınacağı toplantıda, 2023 seçimleri öncesinde yol haritası da çizilecek. Ayrıca, 10 günlük aranın ardından çalışmalarına başlayacak Meclis’in çalışma takviminin de gündeme gelmesi bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün de İl Başkanları toplantısına başkanlık edecek.