SİFTAH PAZARI

İki hafta sonunda golü ve puanı olmayan Kastamonuspor 1966, büyük iddiasına karşın galibiyet yüzü görmeyen Bandırmaspor’u ağırlıyor.

Her iki takımın da bu eksiklerini giderebilmek ve siftah yapabilmek için güçlerini ortaya koyacakları Gazi Stadı’ndaki maç yarın saat 16.00’da başlayacak.

Lige hoca değiştirme hız rekorunu kırarak giren kırmızı-siyahlılar, bu kez yardımcı hocalarının yönetiminde yeni transferlerini de kullanarak hedefine ulaşma savaşımı verecek.

Kastamonuspor 1966, sezonun üçüncü maçını yarın kendi saha ve seyircisi önünde oynayacak. Rakip, ilk iki haftayı 2-2’lik skorlarla iki beraberlikle geçiren ve kadrosunda dört eski KSK 1966’lının yer aldığı Bandırmaspor.

Gazi Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma saat 16.00’da başlayacak.

Hafta arasında teknik direktör değişikliğine giden ve Ahmet Yıldırım ile sözleşme imzalayan Kastamonuspor 1966, üç puanla tanışmak istiyor. Ancak yarın ki maçta lisans işlemleri nedeniyle takımın başına yardımcı hocaların çıkması bekleniyor.

Kastamonuspor 1966 ile Bandırmaspor arasında oynanacak zorlu maça Eskişehir bölgesi hakemlerinden Semih Kurt atandı. Kurt’un yardımcılıklarını yine Eskişehir bölgesi hakemleri Turgut Evran ile Gürcan Dönmez yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Süleyman Bahadır olacak. Hakem Semih Kurt, Kastamonuspor’un 1966’nın toplam iki maçını yönetti. Semih Kurt, 10 Eylül 2017’de Kastamonu’da oynanan Kastamonuspor 1966-Tokatspor karşılaşmasında düdük çalmış, karşılaşmayı Tokatspor 2-0 kazanmıştı. Hakem Semih Kurt, 17 Ekim 2018’de yine Kastamonu’da oynanan Kastamonuspor 1966-Bayrampaşaspor karşılaşmasını yönetmiş, karşılaşma 1-1 sona ermişti.