19 eski KSK’lı rakibimiz

GMG Kastamonuspor haricinde Mislicom 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden 19 takım içerisinde toplam 19 futbolcu daha önce Kastamonuspor formasını giydi. Kırmızı-siyahlı formayı daha önce çeşitli zamanlarda giyen 19 futbolcu, bu kez rakip olarak sahada yer alacak. En fazla eski KSK’lı bulunduran takım ise 4 futbolcuyla Eyüpspor oldu.

Eyüpspor’da Artun Akçakın, Doğancan Otman, Kemal Tokak ve Yasin Yener daha önce kırmızı-siyahlı formayı giyen isimler olarak kayıtlara geçti.

Öte yandan Pendik’te Ömercan Sokullu ve Özgür İleri, Kırşehir’de Ali Kuçik ve Serhat Mermer, Sakarya’da Abdülaziz Solmaz ve Nuri Fatih Aydin, Sivas Belediyespor’da Abdullah Halman ve Ozan Kılıçoğlu daha önce Kastamonuspor formasını terleten isimler arasında yer aldı.

Yine Muhammet Haşim Çoban (Turgutluspor), Cenk Kaplan (Serik Belediyespor), Yusuf Türk (Karacabey Belediyespor), Cengizhan Akgün (Elazığspor), Özkan Toprak (Mamak Futbol Kulübü), Seydi Kayasoy (1922 Konya), Nezir Özer (Bayburt Özel İdare) daha önce Kastamonuspor formasını giyip bu sezon rakip olarak mücadele edecek futbolcular olarak dikkat çekiyor.