Adem Keloğlu’dan destek çağrısı

GMG Kastamonuspor’un dün yapılan genel kurulunda divan başkanlığı görevini üstlenen Kastamonu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Adem Keloğlu, “Tüm STK’ların Kastamonuspor’a destek olma bilincinde olmasını istiyorum. Bir kişiye sorumluluk yüklemekle olmaz” dedi.

Futbolda sporcuların önündeki en büyük hedefin Kastamonuspor’da oynamak olduğunu söyleyen Adem Keloğlu, “Kastamonuspor’un oluşturmuş olduğu alt yapının 2021-2022 sezonunda ne kadar önemli olduğunu gördük. Biz amatör spora destek verilmesi gerektiğini her defasında söylüyoruz. Sporun geleceği ve devamlılığı noktasında alt yapı esastır. Alt yapının oluşumunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kastamonuspor’a destek noktasında, derneklerin, odaların, STK’ların, fabrika yöneticilerinin, işadamlarının harekete geçmesi gerektiğini söyleyen Keloğlu, “Kas-Der dahil tüm odalarımızı, sivil toplum kuruluşlarını Kastamonuspor’a destek olmaya davet ediyorum. Bir kişiye sorumluluk yüklemekle olmaz. Amatör spor kulüplerimiz de aynı sıkıntıları yaşıyor. Bu böyle olmamalı. Olmaması için de herkes taşın altına eline koymalı. Kastamonuspor’un yönetim kurullarına mutlaka ve mutlaka alt yapı konusunda da destek olunmalı” dedi.