Akif Güzel’den hizmet dökümü

  • “Değer üstüne değer kazandırmayı amaçlıyoruz”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, AK kadrolar olarak son bir ay içerisinde Kastamonu’ya kazandırdıkları yeni tesislerin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Tamamlanan ve devam eden yatırımlarla Kastamonu’ya değer üstüne değer kazandırmayı amaçladıklarını söyleyen Akif Güzel, “Vatandaşına hizmetkar olmayı hedef edinmiş kadrolar olarak hayatı kolaylaştırmak, modern çağın gereksinimlerine göre en güzel çalışmaları ortaya koyarak ilimizi bölgenin parlayan yıldızı haline getirmek için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Akif Güzel, hizmete giren yatırımlar hakkında ise şunları ifade etti:

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI

“İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun geçtiğimiz günlerde soysal medya hesabından duyurduğu ve Kastamonu’ya değer katacak bir çalışma olan İl ve Merkez İlçe Nüfus Müdürlüklerimizin yeni binasının açılışı yapıldı. Bu yeni çalışma binası ile vatandaşlarımıza standartların çok üzerinde ve yeni teknolojik imkanları da barındıran modern binada hizmet verilmeye başlandı

MERKEZ SPOR SALONU

Yeni 2575 Kişilik Merkez Spor Salonumuz GSK Bayan Hentbol Takımımız ile Polonya MKS Berla Lublin takımı arasında yapılan hentbol müsabakası ile kullanıma açıldı. Yeni Spor Salonumuz 2575 Seyirci Kapasiteli, 18 bin metrekare kapalı alanı olan, 3 Basketbol Sahası, 4 Antreman Salonu, 2 Fitnes Salonu, 218 Metre Koşu Pisti ihtiva eden tam donanımlı bir salon olup yapılan bu tesiste ulusal ve uluslar arası spor müsabakaları Kastamonu da oynanacak ve ilimizin hem Türkiye hem de dünyada tanıtımına büyük katkı sağlayacaktır. İlimizde gençlerimizin sportif alanlarda yetişmelerini sağlamak ve ilimizden Türkiye , Dünya ve Olimpiyat Şampiyonları çıkarmak adına büyük bir kazanımdır.

112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ

Tüm acil çağrıları tek merkezde toplayacak olan 112 Acil Çağrı Merkezimiz de çok yakın bir zamanda yeni ve modern binasında hizmete girecek. İlimiz için çok önemli bir kazanım olacak bu yeni bina ile vatandaşlarımızın her türlü acil taleplerine anında cevap verilmesi amaçlanmaktadır.

ESENTEPE ASM

Esentepe Mahallemizde yapımı tamamlanan Esentepe 51 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Bakanlık olurlarının tamamlanması ve doktor görevlendirmesinin de başlaması ile birlikte vatandaşlarımızın kullanımına açıldı. Özellikle Esentepe Mahallemiz sakinlerinin sağlık ihtiyaçlarına cevap verecek olan modern aile sağlığı merkezi ile vatandaşlarımıza çok büyük kolaylık sağlanmış oldu.

Son 1 ay içersinde tamamlanarak açılışları yapılan bu yatırımlar ile şehrimizin değerine değer katmaya devam ediyoruz. Laf üreten değil icraat üreten  Ak Kadrolar olarak vatandaşlarımızın gönlünde taht kurmaya ve hemşehrilerimize hak ettikleri imkanları sunmaya devam edecegiz. Bu yatırımların ilimize kazandırılmasında büyük emekleri olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, ilgili Bakanlarımıza, İl Başkanımız Doğan Ünlü’ye, Milletvekillerimiz Metin Çelik ve Hakkı Köylü’ye ve İl Müdürlerimize kalbi şükranlarımı sunuyorum. Kastamonumuza ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.”