ARTSAM'dan yıl sonu etkinliği

ARTSAM Koleji, yıl sonu etkinliği düzenlendi.

Anasınıfı ve ilkokullar için cuma akşamı ve ortaokul ve liseler içinde cumartesi akşamı düzenlenen programa çok sayıda öğrenci ve velileri katıldı.

Düzenlenen programda ARTSAM Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Gamze Eser, Lise Müdürü Raif Uçar, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Aslıhan Karaosmanoğlu, idareciler, öğretmenler öğrenci ve velilerle de tek tek ilgilendi.

Programda konuşan Lise Müdürü Raif Uçar, şunları söyledi: “Yılbaşına yaklaştığımız bu günlerde kimilerinin tatile gideceği, kimilerinin burada kalacağı bir dönemde yılbaşı etkinliğimizi ve velilerle birlikte kaynaşma gecemizi gerçekleştiriyoruz. Cuma günü akşam anaokulu ve ilkokullar için ve bugünde (cumartesi) ortaokul ve lise için etkinlik düzenledik. Bu günde birlikte olmanın güzelliklerini ve heyecanını hep birlikte yaşamak için buradayız. Tüm ARTSAM Eğitim Kurumları adına öğrenci ve velilerimize hoşgeldiniz diyor, iyi eğlenceler diliyorum dedi ve bugün olduğu gibi bundan sonra da bu tür etkinliklerimiz ve aktivitelerimiz artarak yapılmaya devam edecek. Öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmeleri, eğitim ve öğretimleri almaları için tüm ARTSAM ailesi olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bugün Karabük’te Türkiye yarı finallerinde Hentbol takımımız ilk galibiyetini de aldı, bu sporcularımızı da kutluyorum, bu alanda Türkiye şampiyonluğınu hedefliyoruz. ARTSAM olarak kültür, spor, sanat ve diğer konularda da başarılı çalışmalarımız devam ediyor. 2016 yılının da tüm herkese sağlık, huzur ve başarılar getirmesini diliyorum.”

Öğrencilerin hazırladıkları gösterileri sergilediği programın sonunda hediye çekilişi yapıldı. CM