Bahçeşehir Koleji’nde Öğretmenler Günü kutlaması

Kastamonu’da Olgu Eğitim Hizmetleri bünyesinde yer alan Bahçeşehir Koleji, Yargı Akademi, Özel Olgu Eğitim Kursu ve Moda Dil Akademi’nin kurucuları, öğretmenleri ve çalışanları “Öğretmenler Günü” kutlaması için bir araya geldi.

Hakkı Güngör’ün açılış konuşmasıyla başlayan Gölköy Yaşam Resort Üzüm Kızı Salonu’ndaki kutlama programında öğrencilerinin yazdıkları kutlama mektuplarını okuyan öğretmenler duygu dolu anlar yaşadı.

Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi öğrencilerinin beğeniyle izlenen zeybek gösterisinin ardından kutlama yemeği  Ahmet Tufan ve Gürkan Gökmen’in seslendirdiği şarkılar eşliğinde sürdü.

Gecenin sonunda “Öğretmenler Günü” pastasını kesen kurucular ve öğretmenler bu güzel ve anlamlı gecede bir arada olmanın utluluğunu, sevincini ve heyecanını yaşadılar.

Erken yapılan 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programına kurumlardaki öğretmen ve çalışanların yanı sıra Bahçeşehir Koleji Kurucu Müdürü Hakkı Güngör Olgu Eğitim Kurumları Kurucularından Selçuk Arslan, Bahçeşehir Koleji Müdürü Şükran Sayım, öğretmenler ve eşleri ile diğer davetliler katıldı.

Cengiz MUHZİROĞLU