Bakan Işık’tan destek sözü

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, kendisini ziyaret eden Kastamonu heyetinin Maslak Yeni Küçük Sanayi Sitesi’nin programa alınması talebine yeşil ışık yaktı. Belediye Başkanı Babaş, Bakan Işık’ın projeye tam destek sözü verdiğini söyledi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, kendisini ziyaret eden ve Milletvekilleri Hakkı Köylü, Metin Çelik, Murat Demir, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, AK Parti İl Başkanı Halil Uluay, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Namlı ve S.S. Maslak Yeni Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Sirkecioğlu’dan oluşan heyetin, Maslak Yeni Küçük Sanayi Sitesi’nin programa alınması talebine olumlu yaklaştı.
Konuyla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Tahsin Babaş, “Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri Işık’ı ziyaret ederek Maslak Yeni Küçük Sanayi Sitesi projemizin programa alınmasını talep ettik. Sayın Bakanımız Kastamonumuz için büyük önem taşıyan projemize tam destek sözü vererek bizleri mutlu ettiler” dedi.
diyanet işleri başkanı (2)DİYANET İŞLERİ BAŞKANI GELİYOR
Belediye Başkanı Tahsin Babaş, heyet olarak ziyaret ettikleri bir diğer ismin Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’in olduğunu, kendisiniŞeyh Şaban-ı Veli ve Evliyaları Anma Haftası programına davet ettiklerini söyledi ve “Diyanet İşleri Başkanımız programında bir değişiklik olmadığı taktirde 6 Mayıs’ta bizimle olacak” diye konuştu.