Baltacı ve Erbilgin’in acı günü

  • CHP Milletvekili Hasan Baltacı ve İl Başkanı Hikmet Erbilgin, üniversiteden ev arkadaşları olan eski Kırşehir CHP İl Başkanı Şeref Karaosmanoğlu ani vefatının üzüntüsünü yaşıyor.

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı ile İl Başkanı Hikmet Erbilgin’in üniversiteden ev arkadaşı olan Şeref Karaosmanoğlu vefat etti.

Baltacı ve Erbilgin’in Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde okudukları dönemde ev arkadaşı olan ve eski Kırşehir CHP İl Başkanı Şeref Karaosmanoğlu, önceki gün sabah saatlerinde kan vermek için gittiği Kırşehir Aile Sağlığı Merkezi’nde kalp krizi geçirmiş, kaldırıldığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde de yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Şeref Karaosmanoğlu

Arkadaşlarının ölüm haberiyle yıkılan Milletvekili Hasan Baltacı ve İl Başkanı Hikmet Erbilgin, acı haber sonrasında apar topar Kırşehir’e gitti.

Kırşehir’de dün düzenlenen cenaze törenine CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya da katıldı. Milletvekili Hasan Baltacı da cenaze töreninde yaptığı konuşmada, “Ailesinin, tüm parti ailemizin, hepimizin başı sağolsun. Ağabeyim, kardeşim, yoldaşım, arkadaşım; anısına sahip çıkacağız. Mücadelesini yaşatacağız. En az onun kadar hayatı seveceğiz, yaşamı savunacağız. Işıklar içinde uyusun, hepimizin başı sağolsun” dedi.