Başarılı sporcular ödüllendirildi

7 – 13 Ekim tarihleri arasında tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de çeşitli etkinlikler ile kutlanan Amatör Spor Haftası “Sporun En’leri” ödül töreni ile sona erdi.

Atatürk Spor Salonu’nda sporcu velilerinin de büyük ilgi gösterdiği ödül törenine Vali Yardımcısı İbrahim Çenet, Milletvekili Av. Metin Çelik, Belediye Başkanı Op.Dr. Galip Vidinlioğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak, Kastamonu Amatör Spor Federasyonu Başkanı ve Spor Şube Müdürü Adem Keloğlu,spor branşlarının il temsilcileri ve antrenörler de katıldı.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Adem Keloğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak, Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Galip Vidinlioğlu, Milletvekili Av.Metin Çelik, Vali Yardımcısı İbrahim Çenet de törende birer konuşma yaptı.

Yapılan konuşmalarda Amatör Spor’a yapılan destekler, tesisleşme ve faal sporcu ve kulüp sayılarının artırılması konularına dikkat çekildi.

Törende sırasıyla cimnastik, eskrim, karate, kick-boks, boks, taekwondo ve judo gösterileri yapıldı. İzleyenlerin büyük beğeni ile takip ettiği gösterilerde sporcular Barış Pınarı Harekatı için ordumuza destek veren pankartlarla gösterilerini sundu. .

Törende son olarak ulusal ve uluslararası müsabakalarda derece elde ederek gurur kaynağımız olan sporcularımıza ve amatör spora destek veren idareci ve kurumlarımıza ödülleri takdim edildi.

ÖDÜLLENDİRİLEN SPORCULARIN LİSTESİ ŞÖYLE:

Uluslararası KATEGORİ

Ulusal KATEGORİ

OSF DERECELER (1)