KSK 1966 Başkanı Erkan Özcan: “Bize güvenin”

Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, Ergene Velimeşe maçının ardından kulübün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İnsanlar bize güvensinler” dedi.

Kastamonuspor’a namusları gibi sahip çıkmaya çalıştıklarını ifade eden Erkan Özcan, “Bu zorlu süreçte yönetim kurulundaki arkadaşlarım ve en büyük destekçimiz Cengiz Aygün’e Kastamonu adına teşekkürü bir borç bilirim. Yine bize ellerinden geldiği kadar desteklerde bulunan Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu ve Kastamonulu iş adamlarına teşekkür ediyorum. Kastamonu futbolunu en güzel şekilde temsil edebilmek için elimden geleni yapıyorum, yapacağımdan da kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Sezon başındaki sözlerinin arkasında olduğunu da söyleyen Erkan Özcan, “Sezon başında söylediğim ‘Kimse ilk haftalarda bizden mucizeler beklemesin ama zaman geçtikçe heyecan veren, seyir zevki olan bir takım olacağız’ cümlesinin hala arkasındayım. İnsanlar bize güvensinler, hiçbir zaman riyakarlık yapmadım ve yerine getirebileceğim sözleri vermeye çalıştım. Sezon öncesi ligde kalacak ve play-off kotasında bulunacak bir takım oluşturduğumuzu ve bunu çok düşük maliyetle başardığımı söylemiştim. Eğer şampiyonluk veya bir üst lig olursa bu Cengiz Aygün’ün, teknik heyetin, futbolcu kardeşlerimizin, taraftarlarımızın ve kulüp personelimizin büyük bir başarısı olacaktır. Tüm Kastamonulu hemşehrilerimizin dualarını bekliyoruz” diye konuştu.

Erkan Özcan açıklamasında ayrıca, “Bizi bu deplasman maçı sonrasında misafir eden Saray Kaymakamı Devrekanili hemşehrimiz Adnan Tezcan’a, Velimeşe Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e ve TÜMKASDER Başkanı Ali Topçu’ya teşekkürü bir borç biliriz” dedi.