“Başarıya olan inancımız tamdır”

Kastamonuspor 1966’da delegenin oylarıyla kulüp başkanlığı görevine gelen Salim Arpacıoğlu, kırmızı-siyahlıların bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiği konuşmasında, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.

Başarı için yerel yönetimlerin, mülki amirlerin, milletvekilleri ve taraftarların desteğinin önemli olduğunu kaydeden  Salim Arpacıoğlu, “Elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz ve inşallah hedeflediğimiz başarıya ulaşacağımıza inancımız tamdır” dedi.

Salim Arpacıoğlu, kongrede yaptığı konuşmada, “2014 yılında Belediye Başkanımız Tahsin Babaş’ın öncülüğünde oluşturulan ve benim de üyesi olduğum yönetim kurulumuzun özverili çalışmaları ile iki sezon üst üste şampiyon olmuş, amatör ligden 2’nci Lig’e kadar takımı çıkardık. Bu başarıda desteklerini bizden esirgemeyen Sayın Belediye Başkanımıza, Kulüp Başkanımız Mahir Altıkulaç’a ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Büyük mücadeleler verilerek 2’nci Lig’e kadar yükselen ve 2017 yılında Metehan Babaş’ın başkanlığında 2’nci Lig’de Play-Off oynayan kulübümüzü inşallah bizler de Belediye Başkanımız, Valimiz, Milletvekillerimiz ve Kastamonulu sporseverlerimizin desteğiyle, 2019 yılında 1.Lig’e çıkma gayreti içinde olacağımızın bilinmesini istiyoruz” dedi.

Kulüp Başkanlığı görevini kendisine layık gören ve önümüzdeki dönem için yönetim kurulunda görev alacak değerli iş adamlarına da teşekkür eden Salim Arpacıoğlu, “Şunu özellikle ifade etmek istiyorum ki; başarı elde etmek için sadece kulüplerin özverili çalışması yeterli olmamaktadır. Yerel yönetimlerin, mülki amirlerimizin, vekillerimizin ve değerli taraftarlarımızın destekleri de bizim için büyük önem arz etmektedir. Bu destekler olduğu sürece, biz de yönetim kurulu olarak üzerimize düşeni yapmak suretiyle, Kastamonuspor’u bir üst lige taşımak için elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz ve inşallah hedeflediğimiz başarıya ulaşacağımıza inancımız tamdır. Ben, şahsım ve yönetim kurulumuz adına bundan önceki dönemlerde Kastamonusporumuza emeği geçen tüm kulüp başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine, teknik ekip ve oyuncu kadroları ile gönülden destekleyen taraftarlarımıza buradan ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Genel kurulumuzun ilimize, spor camiamıza hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.