Bayrak Arpacıoğlu’nda

Kastamonuspor 1966’yı 2018-2019 sezonunda 1.Lig hedefine ulaştıracak olan yönetim kurulu, cumartesi günü gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulla belirlendi.
2014 yılında kurulan ve geride bıraktığı süre içerisinde önemli başarılara imza atan Kastamonuspor 1966’nın kongreyle göreve gelen 3’üncü başkanı Kastamonulu işadamı Salim Arpacıoğlu oldu.
Metehan Babaş’ın istifasından sonra başkanlık görevini üstlenen Salim Arpacıoğlu’nun delegelerden tam destek alarak resmen göreve getirildiği olağanüstü kongerede büyük bir sorumluluk üstlenen yeni yönetim kurulunda ise 32 isim yer aldı.
Kuzeykent Belediye Nikah ve Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen kongreye; Vali Yaşar Karadeniz, Milletvekilleri Metin Çelik ve Murat Demir, Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın yanı sıra Rektör Seyit Aydın ile AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü de katıldı.
Divan Başkanlığı’nı Kent Konseyi Başkanı Mehmet Çelik’in, Divan üyeliklerini ise Adnan Kılınçkıran ve Hüdaver Eski’nin üstlendiği kongre yaklaşık 2 saat sürdü. Metehan Babaş başkanlığındaki yönetim ve denetim kurullarının ibra edildiği kongrede yönetim kurulu üye sayısının 18’den 32’ye çıkarılmasına da karar verildi.
22 YENİ İSİM
‘Güçlü yönetim’ vurgusu yapan Salim Arpacıoğlu, yeni yönetim kurulunda 22 yeni isme yer verdi. Ömer Gülamoğlu, Metehan Babaş, Özhan Arslan, Feza İhtiyar, Ahmet Çelik, Ahmet Baysan, İhsan Özbay, Yunus Emre Barış ve Sadettin Küçüktarakçı ise önceki yönetimden devam eden isimler olarak göze çarptı.
Kastamonuspor 1966’nın yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

Salim Arpacıoğlu, Ömer Gülamoğlu, Metehan Babaş, Özhan Arslan, Feza İhtiyar, Ömer Yüksel, Bülent Bıyıklı, Necmi Ünlü, Mehmet Umur, Cem Çelik, Bülent Eynihan, Mehmet Akif Özmat, Ahmet Çelik, Serhat Tamçakır, Ahmet Baysan, Ferhat Ülger, Özgür Akkaya, Fuat Küçük, İhsan Özbay, Ferdi Kargılı, Nihat Ataç, Tezcan Biçicioğlu, Timur Sabırlar, Feza Tiryaki, Yunus Emre Barış, İhsan Tığlı, Sadettin Küçüktarakçı, Akif Öksüz, Ferit Abayoğlu,
Erdem Mütevelli, Ahmet Tırpan, İhsan Mert Yanık.