“Büyük sorumluluğun bilinciyle çalışacağız”

Oğuz Fındıkoğlu, KATSO Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildikten sonra yaptığı ilk açıklamada, “Bu zamana kadar farklı platformlardaki çalışmalarımızı şimdi üyelerimizin takdiri ile odamız bünyesinde çok daha geniş alanlara taşıma fırsatı yakaladık. İlimizin, bölgenin merkezi konumunda olması, odamızın da gelecek vizyonunu bu yönde kurgulaması açısından önem arz etmektedir.  Üzerimize düşen büyük sorumluluğun bilinci ile çalışacağız.” dedi. 

 

 

Oğuz Fındıkoğlu, KATSO Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildikten sonra yaptığı ilk açıklamada, üzerimize düşen büyük sorumluluğun bilinci ile çalışacaklarını söyledi.

Fındıkoğlu yaptığı yazılı açıklamada şöyle dedi:

“Öncelikle seçim sonuçlarının Kastamonu İş Dünyasına ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum. Oylarını kullanmaya gelerek tüm adaylara desteklerini esirgemeyen üyelerimize ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Bu zamana kadar farklı platformlardaki çalışmalarımızı şimdi üyelerimizin takdiri ile odamız bünyesinde çok daha geniş alanlara taşıma fırsatı yakaladık. Odamız, asli görevlerine uygun olarak yapacağı çalışmalar ile üyelerimizin ve Kastamonu’nun hizmetinde olacaktır. İlimizin, bölgenin merkezi konumunda olması, odamızın da gelecek vizyonunu bu yönde kurgulaması açısından önem arz etmektedir.

Kastamonu’ da, odamızı ekonominin lokomotifi konumuna getirecek olan projeleri en kısa zamanda başta üyelerimizin desteği olmak üzere, Yönetim Kurulumuz, Meclisimiz, Kastamonu Valiliğimiz, Belediye Başkanlığımız, Üniversitemiz, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımız, Sivil Toplum Kuruluşları, siyasilerimiz ve kanaat önderlerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde ortak çalışmalar yaparak hayata geçirme gayreti içinde olacağız. Üzerimize düşen büyük sorumluluğun bilinci ile çalışacağız.

Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimiz, paydaşlarımız ile yapacakları çalışmalarda bizlere verilen görev süresi içerisinde devir aldığımız bayrağı daha yukarılara taşımanın gayreti içerisinde olacaklardır. Odamızın yeni döneminde, Sosyal ve ekonomik açıdan daha yaşanabilir bir Kastamonu ve üyelerimize ticaretlerinde kolaylıklar getirecek her türlü adımların atılacağı bir döneme girmiş olduğuna inancımız tamdır. Bu konuda gösterdikleri teveccühten dolayı üyelerimize ve tüm Kastamonu halkına teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. ”