“Destekleri boşa çıkartmayacağım”

Belediye Başkanı, AK Parti Belediye Başkan adayı Tahsin Babaş, dün mitingde yaptığı konuşmada “Kastamonu’yu dünya kenti yapacağıma ant içerim” dedi.

Tahsin Babaş, konuşmasında şunları ifade etti:

“2014 yılında AK Belediyecilik ile tanıştırdığımız şehrimizin, değerlerine değer katacak projeleri bir bir hayata geçiriyoruz.  Şehre ve insanlarına hizmet, muhabbet ve aidiyet, şehri yönetmek, vizyon ve tecrübe gerektirir. Geçen beş yılda Ankara ile Kastamonu el ele verdiğinde, birlikte çalıştığında, hasıl güçlü hizmetler üretilebileceğini gördük.   2014 seçimlerinden bugüne, irili ufaklı toplam 1016 proje üreterek, Kastamonu’muza 270 milyon TL’lik yatırım kazandırdık.  Bakanlıklarımız ile müşterek devam eden çalışmalarımız doğrultusunda şehrimize kazandıracağımız yatırım tutarı ise bugün itibariyle yaklaşık 876 Milyon TL’dir. Bu Kastamonu için bir rekordur.

Gururla söyleyebilirim ki, belediyemiz en az borcu olan, gelir ve giderini en iyi şekilde kontrol edebilen, milletimizin emanetine en iyi şekilde sahip çıkabilen bir anlayışla hizmet üretmektedir.

İlimizin bir adım daha ileriye gitmesi için, gelecek nesiller için, millete en doğru hizmeti verebilmek için, her alanda güçlü Kastamonu için, çalıştık ve köklü tarihimizin bizlere verdiği sorumluluk bilinciyle mücadelemizi sürdürüyoruz.  Çünkü bizim mesleğimiz belediyecilik, sevdamız memlekettir.  Ben ve ekibim önümüzdeki dönemde de yeni fikir ve projeler ile Kastamonu’muzun yükselişine katkı sağlamaya talibiz. Dünya Kenti Kastamonu’yu oluşturmaya talibiz.  Bu mukaddes şehre mesai mefhumu gözetmeksizin, çalışmaya devam edeceğim.  Ant içerim ki; Dünya Kenti Kastamonu hedefine ulaşıncaya kadar var gücümle sahada olacağım. Sizlerin desteklerini asla boşa çıkartmayacağım.”