“Sözünün eri bir partiyiz”

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü de dünkü miting öncesinde yaptığı konuşmada 20 ilçeyi de AK Parti ile buluşturmak hedefinde olduklarını söyledi.

Doğan Ünlü, konuşmasında şunları ifade etti:

“Demokrasi tarihimizin en önemli seçimlerinden birine hazırlanıyoruz. Geleceğimizi aydınlatacağımız bir seçime hazırlanıyoruz. Türkiye’nin rotasını belirleyecek bir seçime giriyoruz. 31 Mart seçimlerinde sandığa giderek eski Türkiye ile yeni Türkiye arasında bir tercih yapacağız. Milletin dilini kullanmayanlar, millet ile aynı istikamete bakmayanlar, milletin kutsallarına sallananlar AK Parti ile sandıkta başa çıkamadılar. Başka yollarla partimizi yıpratmaya çalışıyorlar. Türk siyasetinin son 17 yılına damga vurmuş bir partiyiz. Sözünün eri, önce vatanım önce milletim diyenlerin partisiyiz.

Milletimiz her seçimde AK Parti’den yana oyunu kullanarak Türkiye’yi güçlendirmede ve muasır medeniyetler seviyesine çıkarmada hep yanımızda olmuştur, olmaya da devam edecektir.

Kastamonu 17 yıldır nereden nereye geldi. AK Parti döneminde en başta yapılamaz denilen Ilgaz Tüneli’ni tamamlamış ve bölünmüş yol ağımızı 347 kilometreye çıkarmıştır. 50 yıllık havalimanı hayalimizi hayal olmaktan çıkarmıştır. 2 binin üzerinde konut inşa etmiştir. Doğalgaz ile buluşturduk. Yeni devlet hastanesini hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Söz verilip yapılamayan her şeyi hayata geçirdik. Bunlardan birisi de Kastamonu Üniversitesi’dir.

AK Parti olarak bizim için 31 Mart seçimleri belediyecilikte tecrübenin zirveye ulaştığı zaman olacaktır. AK Parti belediyeciliğinin özünde, halka hizmet, gönüllere dokunma ve tevazu sahibi olmak vardır.

2014 seçimlerinde Merkez ve 13 ilçe belediyesi kazandıran halkımız inanıyoruz ki bu seçimde 20 ilçemizi de AK Parti belediyeciliği ile buluşturacaktır.”