Gazi Ferdi'ye 112'den moral ziyareti

17 Aralık 2016 tarihinde Kayseri’de çarşı iznine çıkan askere yönelik yapılan hain saldırıda ağır yaralanan ve daha sonra bir bacağı kesilen Gazi Ferdi’nin cumartesi günü Kastamonu’dan ziyaretçileri vardı.
Kastamonu 112 Merkez ve ilçelerinde görevli bulunan Sağlıkçılar İl Sağlık Müdür yardımcısı ve 112 Başhekimi Kürşat Özbey ve Şube Müdürü İsmail Hakkı Demir öncülüğünde 17 Aralık Gazisi Ferdi Çatal’ı Kayseri’deki evinde ziyaret ettiler. Özbey ve 112 personeli Gazi Ferdi Çatal ile gurur duyduklarını ve her zaman yanında olduklarını söylediler. Gazi Ferdi ise ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu Vatan için seve seve canını vermeye her zaman olduğunu söyledi.
Ziyarette Ferdi Çatal’ın Anne ve Babası ile de sohbet eden sağlık ekipleri Gazi Ferdi’ye 112 üniforması hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

O GÜN İÇİN MESLEKTAŞLARINA TEŞEKKÜR ETTİLER

Kastamonu 112 ekibi Kayseri’de ayrıca kendi meslektaşlarınıda ziyaret ettiler. Hain Saldırı sonrası Şehit olan Askerlerimiz ile yaralı askerlerimize müdahale eden sağlık ekibi ile görüşen 112 çalışanları o günkü cefakar çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ederek Kastamonu’nun simgesi haline gelen Saat Kulesinin maketini hediye ettiler.