GMG KSK, 12 Haziran’da top başı yapıyor

TFF 2. Lig’de mücadele eden GMG Kastamonuspor, 12 Haziran Cuma günü top başı yapacak.  Yönetim kurulunun bilgisi dahilinde Sportif Direktör Güney Kanat, Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, Yardımcı Antrenör Bülent Üstüner ve Takım Kaptanı Faruk Öcal video konferans yöntemiyle önceki akşam bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantının ardından kırmızı-siyahlıların 12 Haziran Cuma günü toplanması kararlaştırıldı. 12 Haziran tarihinden önce teknik heyete, futbolculara ve kulüp personeline yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi yapılacak.

Konu ile olarak kulüpten yapılan açıklama şöyle:

“Yönetim kurulumuzun bilgisi dahilinde; teknik direktörümüz Ahmet Yıldırım, Sportif Direktörümüz Güney Kanat, Yardımcı Antrenörümüz Bülent Üstüner ve Takım Kaptanımız Faruk Öcal video konferans yöntemiyle bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, A takımımızın 12 Haziran Cuma günü toplanması kararlaştırıldı. 12 Haziran tarihinden önce futbolcularımıza, teknik heyetimize ve personelimize Kovid-19 testi yapılması planlanmaktadır.”

LİG 18 TEMMUZ’DA BAŞLIYOR

Türkiye Futbol Federasyonu, daha önce aldığı kararla 2.Lig, 3.Lig ve Bölgesel Amatör Lig müsabakalarının 18 Temmuz’da başlayacağını duyurmuştu. Ülkemizde Süper Lig maçları 12 Haziran’da, 1.Lig maçları ise 19 Haziran’da başlayacak.