Güldür güldür Entegre

Kastamonu Entegre’nin, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çalışanlarını spor ve sanatla buluşturma projesinin ikinci tiyatro gösterisi önceki akşam gerçekleştirildi.

Entegre çalışanları ve çalışanların çocuklarından oluşan tiyatro grubu, hazırladıkları 7 skeci büyük bir başarıyla sahneye koyarken Halk Eğitim Salonu alkışlarla çınladı.

Entegre çalışanları ve çocuklarının da sahne aldığı tiyatro gösterimi öncesinde konuşma yapan Kastamonu-Samsun Fabrikalar Direktörü Enes Koç şunları söyledi:

“Kastamonu Entegre olarak sosyal sorumluluk projesi kapsamında çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Gerek konser, gerek spor ve gerekse de tiyatro grubu ile aktivitelerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu etkinliklerimizde yer alanların tamamı da çalışan arkadaşlarımız. Bu etkinliklerimizi başarılı bir şekilde yapan arkadaşlarımızı ve onları yetiştiren Mehmet Bakar başta olmak üzere diğer arkadaşları ve hazırlayanlar ile katkı ve emeği geçenleri de kutluyor ve teşekkür ediyorum. Bu tür örnek teşkil eden ve çalışanlarımıza moral ve motivasyon yükleyen ve onları eğlendiren, güldüren ve düşündüren etkinlikler bundan sonra da aralıklarla yapılacaktır.”

Entegre çalışanlarının tiyatro gösteriminde şu yedi skeç sahnelendi: “Ağacı Sev”, “Bekarlığa Son”, “Taziye”, “Vur Emri”, “Dolmuş”, “Toplantı” ve “Oyun”.

Bu skeclerde rol alan ve yöneten Entegre çalışanı sanatçılar ise şöyle: Yöneten: Mehmet Bakar, Müzik: Hüseyin Baş; Oyuncular: Şeref Himmet, Adil Demirci, Semra Kılıçer, Hüseyin Cinoğlu, Turgut Akca, Halit Deniz Tamsezer, Ecmel Gülsüm Atcı, Teoman Gündoğdu, Serdar Ayvaz, Şevval Betül Sarı, Aslı Haylaz, Onur Beşel ve Enes Öz. Entegre Tiyatro Grubu’” Cengiz MUHZİROĞLU