Hz. Pir’de bol ikramlı cuma

Hz. Pir Camiinde dün cuma namazı sonrasında cemaate ve katılımcılara MHP İl Kadın Kolları tarafındanaşure, Hz. Pir Şeyh Şabanı Veli Kültür Vakfı tarafından çorba ve ayran ile DSİ’de görevli Gökhan Akgün ve Yakup Öztürk tarafından da çekme helva ikramı yapıldı.

Gürsen Özdağ

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Gürsen Özdağ, “Muharrem Ayı nedeniyle MHP İl Kadın Kolları başkanlığımızca 750 kişilik aşure dağıtımı yaptık. Aşure paylaşmanın, dayanışmanın, birlik ve beraberliğin de sembolüdür. Bizde bu ayda geleneksel aşuremizi dağıttık. Aşure etkinliğimize katılan, emeği ve katkısı geçenlere de teşekkür ediyorum” dedi.

Gökhan Akgün ve Yakup Öztürk

DSİ’de görevli Gökhan Akgün ve Yakup Öztürk’de, “Cuma namazına müteakip hayır için çekme helvası dağıtımı yaptık. İlgi gösteren herkese de teşekkür ediyoruz” dediler.

Muharrem Avcı ve Abdurrahman  Emiroğlu

Hz. Pir Şeyh Şabanı Veli Kültür Vakfı Başkanı Dr. Muharrem Avcı ver vakıf Müdürü Abdurrahman  Emiroğlu da,”Cuma namazı sonrasında cemaate 500 kişilik çorba ve ayran ikramında bulunduk. İkramımıza büyük ilgi ve alaka gösterildi. Uzun kuyruklar oluştu. Emeği geçenlere de teşekkür ediyoruz” dediler.

Cami önünde dağıtılan aşure, helva ve çorba kısa sürede katılımcılara dağıtıldı. CM