Karla mücadeleye araç takviyesi

 

İl Özel İdaresi’nin karla mücadele kapsamında kullanması için satın alınan dört yeni bıçaklı kamyon, Vali Şehmus Günaydın’ın da hazır bulunduğu törenle hizmete alındı.

VLK_1531 (Large)Vali Günaydın törende yaptığı konuşmada, “İlimizde 9 bin 357 kilometre yol ağı var. Vatandaşlarımıza hizmetlerin etkin, verimli ve süratli verilmesi için makine parkımızın güçlü olması gerekir. 2015 yılında İl Özel İdaresi olarak makine parkımızı oldukça zenginleştirdik. Bu da vatandaşımıza hizmet noktasında çalışanlarımıza kolaylık sağladığı gibi vatandaşlarımıza da daha hızlı ve kaliteli hizmet götürülmesini sağlayacaktır” dedi ve İl Özel İdaresine yeni alınan 4 adet bıçaklı kamyonun İlimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

VLK_1472 (Large)Törene Vali Şehmus Günaydın, İl Jandarma Komutanı Serdar Güngör, İl Emniyet Müdürü Mustafa yoldan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Zafer Tahir Karahasan, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Nida sinsi, Yol İş Sendikası Şube Başkanı Mehmet Çelik ve İl Özel İdaresi çalışanları katıldı.