KASGEG Bilgi Birikimi Yayınlarında haftanın konusu eğitim

  • Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Selman Tunay Kamer, yarın 20.00’de başlayacak instagram yayınında ‘Salgınların Eğitime ve Topluma Etkileri’ konusunda bilgi verecek.

Kastamonu Genç Girişimciler Derneği’nin (KASGEG) pandemi sürecinde halkı bilgilendirmek amacıyla instagram üzerinden başlattığı “KASGEG Bilgi Birikimi Yayınları’’ serisi devam ediyor.

Derneğin Genel Merkez Üyesi Abdullah İrdem, etkinlikle ilgili şunları söyledi:

KASGEG ailesi olarak hemşerilerimizi çeşitli konularda bilgilendirmeye devam ediyoruz. Pandemi sürecinde şu ana kadar 10 ‘’KASGEG İlçe Belediye Başkanlarına Soruyor’’ yayını gerçekleştirdik. Geçtiğimiz haftalarda ise 2 ‘’KASGEG Bilgi Birikimi’’ yayını gerçekleştirdik. Bu yayınlarımızı yüzlerce hemşerimizin takip edip, konuklarımıza sorular sorması bizleri mutlu ediyor. Bu hafta da hepimizin hayatından çok önemli bir konu olan “Eğitim” konusunu ele alıyoruz.

19 Temmuz Pazar günü saat 20.00’de başlayacak ve derneğimizin en genç üyelerinden KASGEG Akademi Başkan Yardımcımız Anıl Buldurucu’nun moderatörlüğünde gerçekleşecek  Bilgi Birikimi Yayınlarımızın üçüncü konuğu ise Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Programları ve Öğretim Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Selman Tunay Kamer olacak. Doç. Dr. Tunay Kamer, ‘Salgınların Eğitime ve Topluma Etkileri’ konusunda bilgi verecek. Tüm halkımızı www.instagram.com/kasgeg adresinden yapılacak yayınımızı izlemeye çağırıyoruz.”