Kastamonu’nun en büyük yapı marketi

Kastamonulu genç işadamı Bülent Eynihan’ın sahibi olduğu Hedef Ticaret, Kastamonu’nun en büyük yapı marketini ilimize kazandırmaya hazırlanıyor. İçerisinde 10 binden fazla ürünün yer alacağı yapı market 7’den 77’ye herkese ve her kesime hitap edecek.
Kastamonulu genç işadamı Bülent Eynihan’ın sahibi olduğu Hedef Ticaret, Kastamonu’nun en büyük yapı marketini ilimize kazandırmaya hazırlanıyor.
Taşköprü yolu Shell benzinliği karşısında faaliyete geçecek olan Hedef Yapı Market, 29 Temmuz cumartesi günü kapılarını açacak.
İçerisinde 10 binden fazla ürünün yer alacağı yapı market 7’den 77’ye herkese ve her kesime hitap edecek.
Fiyat, kalite ve hizmet anlamında Kastamonu’ya değer katmaya ve fark yaratmaya hazırlanan Hedef Yapı Market’in sahibi işadamı Bülent Eynihan, kuruluşlarının 15. yılında hayalini kurduğu yapı marketi Kastamonu’ya kazandırmanın mutluluğunu yaşıyor.
15 YILDIR BÜYÜYEN BİR AİLE
Büyent Eynihan, “Kuruluşumuzun 15. yılında hayata geçireceğimiz bu adım; bizleri 15 yıllık süre içerisinde yalnız bırakmayan müşterilerimizin, bize güvenen dostlarımızın, ailemin desteğiyle atılmıştır. Tedarikçilerimize ve 84 kişiden oluşan çalışma arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim” dedi.
Hedef Yapı Market hakkında da bilgi veren Bülent Eynihan, “Yapı marketimizde el aletleri, mutfak gereçleri, banyo malzemeleri, dekorasyon, aydınlatma, elektrik malzemeleri, nalburiye, hırdavat, mobilya, bahçe-outdoor, yapı malzemeleri, iş güvenliği ürünlerinin perakende ayrıca toptan satışı yapılacaktır. Ürün çeşitliliğiyle dikkatleri üzerine çekecek olan mağazamız önce kaliteli hizmet sonra kaliteli ürün ve müşterilerimizi hayrete düşürecek şok fiyatlarla ucuzluk ilkesi benimsemiştir” diye konuştu.
BÜYÜK MARKALARLA ANLAŞMA
Bülent Eynihan, Hedef Yapı Market ile birlikte Jotun boya, Çanakkale seramik, Bosch el aletleri, İzeltaş, Kale kilit, Viko gibi Türkiye’deki öncü markaların bayiliklerini de aldıklarını söyledi.
TÜRKİYE’NİN İLK TARIM MARKETİ DE AÇILACAK
Hedef Yapı Market’in en büyük özelliğinin ise bünyesinde barındırdığı tarım market olacağını da söyleyen Eynihan, “Hedef Yapı Market’in alt katında ise belki de Türkiye’de bir ilk olacak tarım marketi faaliyete geçiriyoruz. Tarım market mağazamızda çiftçi müşterilerimizin tüm isteklerini karşılamayı hedefledik. Çapa makinaları, motorlu tırpanlar, derinkuyu pompaları, süt sağma makinaları, makina el aletleri, motorlu testereler, bahçe sulama ekipmanları, damlama ve yağmurlama sulama sistemleri, hidrofor ve su pompaları, su tankları, her türlü zirai ilaç, haşere ilaçları, tohum, katı ve sıvı gübre satışı, un, yem, kepek, küspe çeşitleri ile halkımızın ve çiftçilerimizin hizmetinde olacağız” dedi.
2013 yılında Türkiye’de en hızlı büyüyen 70. firma ödülünü alan Hedef Ticaret’in kömür, inşaat malzemeleri, mantolama faaliyetleri ise yapı marketin üst katında devam edecek. Yapı marketin ikinci katında satış pazarlama ve tahsilat ofisleri yer alırken, çarşı merkezindeki mağaza ise faaliyetlerine tahsilat ve sipariş alma üzerine sürdürecek.