Kent Konseyi’nden AFİLİASYON İÇİN ÇAĞRI

  • Kent Konseyi Başkanı Dr. Ahmet Zafer Ergün, afiliasyon sürecini başlatan ön protokolün imzalanması sonrasında konunun sonuçlandırılması için Kastamonu halkına ve sivil toplum kuruluşlarına önemli görev düştüğü hatırlatmasında bulunduğu açıklamasında, “Tecrübe ve bilgilerini paylaşmak üzere; eski bakanlarımızı, eski milletvekilimizi, siyasi parti başkanlarımızı, sendikalarımızı, iş insanlarımızı, tüm STK temsilcilerimizi, tek ses, tek yürek olmaya davet ediyoruz” dedi.

Kent Konseyi Başkanı Dr. Ahmet Zafer Ergün, afiliasyon sürecini başlatan ön protokolün imzalanması sonrasında konunun sonuçlandırılması için Kastamonu halkına ve sivil toplum kuruluşlarına önemli görev düştüğü hatırlatmasında bulunarak ve “Tek ses, tek yürek olalım” diyerek  31 Ekim’de düzenledikleri toplantıya katılım çağrısında bulundu.

Kent Konseyi Başkanı Ergün’ün çağrısı şöyle:

“Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan afiliasyon ön protokolü imzalanmıştır.

Bu konuda; Kastamonu halkına, tüm sivil toplum kuruluşlarına önemli görevler düşmektedir. Sayılı Belediye Kanunun 76. Maddesine istinaden oluşturulan, Kent Konseyi olarak, sürecin etkin takibi ve yapılabilecekler konusunu görüşmek ve gerekeni yapmak için 31Ekim Perşembe günü saat 18.30’da Belediye Hizmet binası 2. kat toplantı salonunda buluşacağız.

Tecrübe ve bilgilerini paylaşmak üzere; eski bakanlarımızı, eski milletvekilimizi, siyasi parti başkanlarımızı, sendikalarımızı, iş insanlarımızı, tüm STK temsilcilerimizi, tek ses, tek yürek olmaya davet ediyoruz.”