“Kolay İhracat” semineri

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA), ihracatçılara yönelik uygulamaya konulan “Kolay İhracat Platformu 2.0” semineri düzenleyecek.

 KUZKA’nın “Kaynak Verimliliği ve Yönetim Danışmanlığı Bilgilendirme Seminerleri” serisi kapsamındaaltıncısını gerçekleştireceği”Kolay İhracat Platformu 2.0 Tanıtım Semineri” ile Kastamonu, Çankırı ve Sinop illerinde faaliyet gösteren özel sektör kuruluşlarının ihracatayönlendirilmesiamaçlanıyor.

KUZKA ve Ticaret Bakanlığı iş birliğinde çevrim içi ortamda gerçekleştirilecek seminerdeİhracat Genel Müdürlüğü, Davranışsal Kamu Politikaları ve Yeni Nesil Teknolojiler Şube Müdürü Yasin Uzun platform hakkında katılımcılara bilgi verecek. İhracatçıların ihtiyaç duyduğu birçok bilginin sunulduğu platformda, “ihracat kokpiti, akıllı ihracat robotu, pazara giriş haritası, sektörler, ülkeler, eğitim, dış ticaret mevzuatı ve bilgi havuzu” bölümleri yer alıyor.

Seminer 9 Nisan’da

 Kastamonu, Çankırı ve Sinop’taihracata yönelik üretim yapan ve bu alanda faaliyet gösteren özel sektör temsilcilerinin katılımı beklenen seminer09Nisan2021 Cumagünü Saat: 14.00’da çevrim içi ortamda zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.Seminere katılmak isteyenler ajansın web sitesinden (www.kuzka.gov.tr) https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUsd-GrqDspGNREdbhSPRO37pjqy7B1P0tauzantılı link üzerinden kayıt yaptırarak katılım sağlayabilecekler.