KSK 1966’nın yeni A takımı

Necmi Ünlü ve Özhan Arslan başkan yardımcılığı, Bülent Bıyıklı ise futbol şube sorumluluğu görevini üstlendi.

Kastamonuspor 1966’nın 10 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurulu’nda göreve seçilen yeni yönetim kurulu ilk toplantısını önceki akşam gerçekleştirdi.
32 isimden oluşan yeni yönetim kurulu önce teknik heyet ve futbolcularla Hann Sanat’ta akşam yemeği yedi. Yemeğe Belediye Başkanı Tahsin Babaş da katıldı. Salim Arpacıoğlu başkanlığındaki yönetim kurulu daha sonra da toplantı için İsmail Dikmenli Spor Tesisi’ne geçti. Yaklaşık 3 saat süren toplantıda Kastamonuspor 1966’yı 1.Lig’e taşıma hedefiyle yola çıkan yeni yönetim kurulunda yer alan isimlerden kulübe zaman ayırıp enerjisini harcayabilecek 12 isim yürütme kuruluna seçildi.
Necmi Ünlü ve Özhan Arslan’ın başkan yardımcılığı görevine getirildiği toplantıda genel sekreterlik görevi Cem Çelik’e, futbol şube sorumluluğu Bülent Bıyıklı’ya, alt yapı sorumluluğu Ahmet Çelik’e, mali işler sorumluluğu Ferhat Ülger’e, medya sorumluluğu Ahmet Baysan’a, hukuk işleri sorumluluğu Feza İhtiyar’a, tesisler sorumluluğu İhsan Özbay’a, taraftar sorumluluğu Saadettin Küçüktarakçı’ya sosyal işler sorumluluğu ise Ahmet Tırpan ve Erdem Mütevelli’ye verildi.
Ömer Gülamoğlu, Metehan Babaş, Ömer Yüksel, Mehmet Umur, Bülent Eynihan, Mehmet Akif Özmat, Serhat Tamçakır, Özgür Akkaya, Fuat Küçük, Ferdi Kargılı, Nihat Ataç, Tezcan Biçicioğlu, Timur Sabırlar, Feza Tiryaki, Yunus Emre Barış, İhsan Tığlı, Akif Öksüz, Ferit Abayoğlu ve İhsan Mert Yanık yönetim kurulu üyesi olarak KSK 1966’ya katkı vermeye devam edecekler.