“Zamanı çok iyi değerlendirmek istiyoruz”

Kastamonuspor 1966 Başkanı Salim Arpacıoğlu, yönetim kurulunda gerçekleşen görev dağılımı sonrasında, yeni sezon ve kulüpte atılacak adımlarla ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.

KADRO DIŞI KALAN

FUTBOLCULARIN DURUMU

Açıklamalarına kadro dışı bırakılan Abdullah Halman, Onur Güney ve Ömer Can Sokullu konusuyla başlayan Başkan Salim Arpacıoğlu, “Gelecek sezon çalışmayı düşünmediğimiz 3 futbolcu arkadaşlarımızla yolları ayırma kararı aldık. Arkadaşlarımızın kulüple alakalı hiçbir sorun ve sıkıntısı yok. Gelecek sezon da çalışacağımız futbolcu arkadaşlarımızı gözlemleyebilmek amacıyla böyle bir karar aldık. Yollarımızı ayırmayı düşündüğümüz 3 arkadaşımıza bugüne kadar izin vermiştik, Onur ile bu süreçte anlaştık ve yolları ayırdık. Diğer 2 arkadaşımızla da görüşeceğiz”  dedi.

“EYÜP MAÇI GÜZEL

BİR HEDİYE OLDU”

Olağanüstü kongre sonrasında Eyüpspor maçından alınan galibiyetin kendilerini son derece mutlu ettiğini de söyleyen Başkan Salim Arpacıoğlu, “Eyüp maçını kazanmamız iyi oldu. Genel kurulun ardından galibiyet sevindirici oldu.Bu maçın ardından yönetim kurulu arkadaşlarımızla, teknik heyet ve futbolcularımızla yemekte bir araya geldik. Bundan sonra bunu sık sık gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

“GÜÇLÜ YÖNETİMLE KAMUOYUNA GÜZEL MESAJ VERDİK”

Oluşturulan yeni yönetimle futbol kamuoyuna güzel bir mesaj verdiklerini düşündüğünü de söyleyen Başkan Arpacıoğlu, “Futbol kamuoyunda güzel bir imaj verdik diye düşünüyorum. Herkes destekçimiz oldu. Gerçekleştirdiğimiz yönetim kurulu toplantısına da herkes katıldı. Güçlü bir yönetim oluşturarak kamuoyunun dikkatlerini de çekmeyi başardık” dedi.

“TARAFTAR DESTEĞİ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ OLACAK”

Taraftarların yeniden tribünleri doldurması ve takımı ateşlemesi noktasında bazı çalışmalarının olacağını da söyleyen Başkan Arpacıoğlu, “Taraftar desteğimizin artması lazım. Gençlerle görüşmeler yaparak, teşvik edici çalışmalar içerisinde olacağız” dedi.

“TESİSLERDE YENİ SAHA VE YENİLİKLER YAPILACAK”

İsmail Dikmenli Tesisleri’nde de bazı değişiklikler yapılacağını söyleyen Salim Arpacıoğlu, “Mevcut idman sahamıza bakım yapacağız, yeni bir antrenman sahası yapmak için de çalışmalara başladık. Kadıdağı’nda da bir idman sahası düşünülüyor. Kulüp binamızda da değişiklik yapacağız. İdari bina ve futbolcuların bulunduğu bölümü ayırmayı düşünüyoruz. Tesis daha kullanışlı hale gelecek” diye konuştu.

“YENİ SEZON HAZIRLIKLARINA ŞİMDİDEN BAŞLADIK”

Önümüzdeki sezonun hazırlıklarına başladıklarını da söyleyen Salim Arpacıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Önümüzdeki dönem için transfer çalışmalarına başladık. Çeşitli maçlarda futbolcu izlemeleri yapılıyor. Ekibimiz yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Önümüzde düşünme ve değerlendirme zamanımız var. Bu zamanı çok iyi bir şekilde değerlendirerek yeni sezona avantajlı girmeyi düşünüyoruz. Yine sabit gelir kaynağı ile ilgili çalışmalarımız olacak. Belediye başkanımızın da bu noktada destekleri var. Araştırmalarımız devam ediyor. Kulübe sabit gelirin olması için uğraş veriyoruz.”