KSK, Konya durağında

  • Kırmızı-siyahlıların Eskişehir’de kupa mücadelesiyle başlayıp Sivas’la süren 10 günlük deplasman turu bugün noktalanıyor.
  • Önceki iki deplasmanından da yenilgiyle ayrılan GMG Kastamonuspor, evine eli boş dönmemeyi umduğu bu son durakta 1922 Konyaspor’un konuğu olacak.

Pandemi nedeniyle sıklaştırılmış maçların yaşandığı, ilk yarının sonu yaklaştıkça heyecanın da arttığı2. Lig’te13.hafta maçları bugün oynanıyor.

Önce kupada Eskişehirspor’a ardından da ligde Sivas Belediyespor’a yenilen GMG Kastamonuspor, bugün deplasmanda 1922 Konyaspor’a konuk olacak.

Maçlarının deplasmanda olması nedeniyle 10 gündür Kastamonu’dan ayrı olan ve hazırlıklarını Sivas maçı sonrasında geçtiği Konya’da sürdürenkırmızı-siyahlılar, 1922 Konyaspor deplasmanından alacağı puan yada puanlarla evine mutlu dönmeyi arzuluyor.

1922 Konyaspor ile GMG Kastamonuspor arasındaki maçı Ankara bölgesi hakemlerinden Efe Tanrıverdi yönetecek. Tanrıverdi’nin yardımcılıklarını Ankara bölgesi hakemlerinden Harun Terin ile Mustafa Tosun yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Kayseri bölgesi hakemlerinden Ramazan Haymana olacak.

Hakem Efe Tanrıverdi, en son 3 Kasım 2019’da Gazi Stadyumu’nda oynanan GMG Kastamonuspor-Sivas Belediyespormaçında düdük çalmış, temsilcimiz sahadan 2-1 galip ayrılan taraf olmuştu.