Kulüp Başkanı Erkan Özcan: “KSK sevdalılarını mutlu edeceğiz”

Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, kupa maçı sonrasında yaptığı açıklamada, “Öncelikle Ziraat Türkiye Kupası maçımızda mücadele eden futbolcularımızı tebrik eder, tribünlerde yerini alan taraftarlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Kupa maçında sahada yer alan 14 isimden 9’unun asgari ücret karşılığında mücadele ettiğini ifade eden Erkan Özcan, şunları söyledi:

“Kupa maçında sahada mücadele eden ilk 11 ve sonradan oyuna dahil olan 3 futbolcumuz ter döktüler. Bu 14 futbolcu kardeşimizin 9 tanesi asgari ücret karşılığında bu şanlı formayı giyen genç kardeşlerimiz. İnsanların her türlü eleştirilerine yönetim olarak açığız ama her detay düşünülüp o çerçevede yorumlanıp eleştirilse inanın daha yapıcı olur ve kendimizi geliştiririz.”

Play Off’u zorlayacak bir kadroya sahip olduklarını da söyleyen Erkan Özcan, “Bu sene “sinekten yağ çıkarmak” deyimindeki gibi imkansızlıklara rağmen, kesinlikle ligde kalacak ve play-off potasına girecek bir kadro yapısına sahibiz. Teknik heyetimiz ve yönetimimiz gecesini gündüzüne katıp arzu edilen başarıları yakalamak için çalışıyorlar. 36 takımlı Türkiye 2. Futbol Ligi’nde bütçe olarak ilk 30 takım arasında olmayan kulübümüzle eminim ki 18 takımlı grupta sezonu ilk 5’te bitirip tüm Kastamonuspor sevdalılarını mutlu edeceğiz” diye konuştu.