Metincan Cici: “İyi bir hava yakaladık”

KSK’nın gol yükünü çekiyor

  • 4 maçtır rakip fileleri boş geçmiyor

Kastamonuspor 1966’nın yıldız ismi Metincan Cici, üst üste aldıkları seri galibiyetlerin takımın havasını olumlu yönde etkilediğini ve bu havanın kendilerini mutlu sona ulaştıracağını söyledi.

Son 4 maçta rakip fileleri boş geçmeyen ve 6 gol kaydeden Metincan Cici, “Bu sezonki performansımın sebebi geçen sene az forma şansı bulduğum için bu sezona daha hırslı ve daha istekli bir şekilde hazırladım. Bu çalışmamın karşılığını da sahada oynadığım futbol ve attığım gollerle alıyorum. Buda beni çok mutlu ediyor” dedi.

Metincan Cici

Kastamonuspor 1966’nın zirveyi zorlayabilecek bir takım olduğunu da söyleyen 24 yaşındaki yıldız oyuncu Cici, “Şuan zirveyi zorlayabilecek bir takım haline geldik. Bu ligde havayı yakalarsanız öyle gider. Bizde çok iyi hava yakaladık ve seriye devam ediyoruz. Bu tür seri galibiyetler inşallah bize şampiyonluğu getirecek” diye konuştu.

Attığı gollerin kendisine büyük bir özgüven getirdiğini de söyleyen Metincan Cici, “Gol atmak oyuncu için inanılmaz bir duygu. Hem özgüven hem mutluluk sebebidir. Bunun yanında takımın kazanması golün anlamını arttırır. Gol atmak tabi ki sonraki maçlarda ki performansımızı da etkiliyor. O günü, o haftayı mutlu geçirmemizi sağlıyor. İnşallah o mutluluğu her hafta yaşarım. Takım olarak kazanmaya devam ederiz” ifadelerini kullandı.

Bu dakikadan itibaren taraftara her zamankinden daha fazla ihtiyaçları olduğunu da söyleyen Metincan Cici, “Taraftarımızın destekleri hep devam ediyor. Deplasman da olsun kendi sahamızda ki maçlarda olsun bizi her zaman destekliyorlar. Ama şuan liderliğe oynayacak bir konumdayız ve daha çok desteğe ihtiyacımız var. Onlara ihtiyacımız var. Taraftarımızı bizi daha fazla desteklemeye çağırıyoruz. Çünkü biz beraber güçlü bir aileyiz” şeklinde konuştu.