Özel İdare KHS antrenörü Karakiraz: “Değerli bir galibiyet aldık”

Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta iyi bir sezon geçiren ve zirve yarışının içerisinde yer alan Kastamonu Özel İdare KHS antrenörü Özcan Karakiraz, ligin 15’inci haftasında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’ne karşı aldıkları 2-1’lik galibiyeti değerlendirdi.

Çok değerli bir galibiyet aldıklarını söyleyen Karakiraz, rakiplerin karşılarına ekstra motivasyonla çıktığını söyledi. Karakiraz, ligde 2’nci olduklarını hatırlatarak, haftaya lider Çarşambaspor’a konuk olacaklarını ve tüm odaklarını bu maça verdiklerini belirtti.

Özcan Karakiraz’ın açıklamaları şu şekilde:

“Artık kolay maç Yok. Konumumuz itibari ile rakiplerin bize daha fazla motive olduğunu bir ke daha gördük. Gazi Stadı’nın havasını ve avantajını kullanıp rakibe baskılı oynamayı planlamıştık. Zaman zaman düşüşler yaşadığımız maçta kazanmayı bildik. Görele ve bu maçtan da alınacak ders, kimse kolay kolay rakibe teslim olmayacak oldu. Mücadele gücümüzün yine üst seviyede olduğu maçta becerilerimizi daha iyi kullanmalıydık. Her maçın daha zor geçeceğini bir kez daha yaşadık. Kazanmak önemliydi bunu başardık. Bu hafta Çarşamba deplasmanına gideceğiz. Hazırlıklarımızı en iyi şekilde yapıp güzel bir maç oynama isteğindeyiz. Buradaki maçın aynı motivasyonu ile Çarşamba maçına hazırlık yapacağız.”