Özel İdare'nin rakibi Amasya

Bölgesel Amatör Lig’de Kastamonu’yu temsil eden Özel İdare KHS, ligde ikinci yarıya önemli bir karşılaşmayla merhaba diyecek. BAL 4. Grup’ta sezonun ilk yarısını 9. sırada tamamlayan Özel İdare KHS, grupta şampiyonluğun favorileri arasında yer alan Yeni Amasyaspor’u konuk edecek.
Hasan Doğan Tesisleri’nde oynanacak olan karşılaşma yarın saat 13.30’da başlayacak.
Kastamonuspor 1966’nın geçtiğimiz yıl şampiyonluk yaşadığı BAL’da en büyük rakibi konumunda olan Yeni Amasyaspor’un yarın ki karşılaşmaya büyük bir taraftar desteği ile gelmesi bekleniyor.
Sezonun ilk yarısını Erbaaspor’un ardından ikinci sırada tamamlayan Yeni Amasyaspor, Özel İdare KHS karşısında mutlak galibiyet arıyor.
Özel İdare KHS teknik direktörü Sedat Kalaycı ise önceki gün yaptığı değerlendirmede, Hiçbir rakipten korkmadıklarını söyleyerek, “Biz elimizden gelenin en iyisini ortaya koymak istiyoruz. Kastamonuspor 1966’nın maçının bu hafta deplasmanda olması nedeniyle taraftarlarımızın bu maça ilgi göstermelerini bekliyoruz” dedi.
HAKEM UŞAK’TAN
Karşılaşmayı Uşak bölgesel hakemi Erdem Erbil’in yöneteceği açıklanırken, yardımcılıklarını ise yine aynı bölgeden Mevlüt Özdemir ile Mücahit Şentürk yapacak.