Salim Kaya’ya son görev

Geçirdiği kalp krizi sonucu önceki akşam hayatını kaybeden Kastamonuspor eski futbolcu ve teknik direktörü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü E. Futbol Antrenörü  Salim Kaya (67) dün düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

Kastamonu Belediyesi emekli personeli Muhittin Kaya’nın oğlu, Sevim Kaya’nın eşi, ilimiz esnaflarından Yılmaz ve Sami Kaya’nın abileri, Serkan, Murat, Mesut Kaya’nın amcaları, Devlet Su İşleri 23. Bölge Müdürlüğü personeli Muhittin Kaya’nın da babası olan Salim Kaya, dün öğle namazı öncesinde Nasrullah Camii’ne getirildi; burada büyük katılımı ile kılınan cenaze namazının ardından Okmeydanı’nda bulunan aile mezarlığına defnedildi.

Cenaze törenine, Salim Kaya’nın eski takım arkadaşları, öğrencileri ve futbol camiasından isimler ve yakınlarının yanı sıra  KSK1966 Başkanı Salim Arpacıoğlu,Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu As BaşkanıGünal Genç,Bahçeşehir Koleji Kurucu Müdürü Hakkı Güngör,SFC Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülamoğlu,İYİ parti İGM Üyesi Mehmet Çıvgın,işadamı ve Siyasetçi Hayati Hamzaoğlu da katıldı.

Merhuma rahmet, ailesine ve spor camiasına bir kez daha başsağlığı ve sabırdileriz. CM