“Şehir şampiyonluğa inansın”

Kastamonuspor Taraftarlar Derneği Başkanı Hüseyin Yazıcı, puan farkının 8’e çıkmasının mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Kastamonuspor 1966’nın kalan maçlarını da en az kayıpla geçerek hedefe ulaşacağına inandığını söyleyen Yazıcı, “Yönetim kurulumuz kritik süreci göz önünde bulundurarak maç bileti fiyatlarını 5 TL’ye indirdi. Bu uygulamanın Çorum Belediyespor maçıyla birlikte tribünlere olumlu yansıyacağını düşünüyorum. Biz kırmızı siyahlı renklere gönül veren taraftarlar olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada her zaman takımımızın yanında olacağız. Ancak Kastamonu halkının artık şampiyonluğa inanmasını istiyor ve bekliyoruz. Taraftarlarımıza ve Kastamonu halkına sesleniyorum; Bu takım bu sezon şampiyon olacak. 8 puanlık fark çok ciddi bir avantajdır. Halkımızı takımımızın şampiyon olacağına inansın ve futbolcularımıza güvensin istiyoruz. Bütün taraftarlarımızı, esnaflarımızı, amirlerimizi Kastamonuspor 1966’nın bundan sonra oynayacağı bir birinden kritik maçlarda desteklemelerini, bu desteklerini maçlarda tribündeki yerlerini alarak göstermelerini talep ediyoruz” diye konuştu.

Şehri şampiyonluk havasına sokmak için bayrak kampanyasını sürdürdüklerini de belirten Hüseyin Yazıcı, “Dernek olarak şehrimizi şampiyonluk havasına sokmak için bayrak kampanyası düzenledik ve bu kampanya devam ediyor. Belediye Başkanımız Tahsin Babaş’ın büyük destek verdiği bu projeyle, caddellerimiz kırmızı siyaha boyama devam edeceğiz” dedi.