Soylu, açılışlar için gelecek

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, kendisini ziyaret eden Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’a, önümüzdeki aylarda açılışlarda bulunmak üzere Kastamonu ve Taşköprü’ye geleceğini söyledi.

 Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’yu Ankara’daki makamında ziyaret etti.

1 Kasım seçimlerinin ardından bakanlık koltuğuna oturan Soylu’ya görevinde başarılar dileyen Arslan, Bakan’a ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Arslan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Soylu, Kastamonu ve Taşköprü’de yürütülen çalışmaları yakından takip ettiğini ve önümüzdeki aylarda Taşköprü’de özellikle yeni SGK binası başta olmak üzere bir takım açılışlarda bulunmak üzere Taşköprü ve Kastamonu’ya geleceğinin sözünü verdi.

Soylu, Taşköprü’de yaptığı çalışmalardan dolayı Arslan’ı kutladı ve kendisine başarılar diledi.Arslan, ziyarette Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’ya Taşköprü sarımsağı ve ahşap oyma bir tablo hediye etti.

Mehmet TUĞCU