Traktör can aldı

KASTAMONU'NUN MERKEZE BAĞLI AHLATÇIK KÖYÜNDE DAĞDA HASTALANAN HAYVANINI KURTARMAYA GİTTİĞİ SIRADA TRAKTÖRLE ÇAYA YUVARLANAN SÜRÜCÜ HAYATINI KAYBETTİ, KARDEŞİ İSE YARALANDI. (VEDAT YUNUS İKİZOĞLU/KASTAMONU-İHA)
  • Kastamonu merkeze bağlı Ahlatçık Köyü’nün Dağ mahallesinde meydana gelen traktör kazasında 1 kişi hayatını kaybederken, bir kişi ise yaralandı. Ormanlık alandaki hayvanının rahatsızlanması sonrasında kardeşi ile birlikte yola çıkan İrfan Cebeci, yolda traktörünün kontrolünü yitirdi ve çaya uçtu. Kazada İrfan Cebeci hayatını kaybetti, kardeşi ise Emin Cebeci ise ağır yaralandı.

 

Merkeze bağlı Ahlatçık Köyü Dağ Mahallesi’nde meydana gelen traktör kazasında, hastalanan hayvanını kurtarmaya gittiği sırada traktörle çaya yuvarlanan sürücü hayatını kaybetti, kardeşi ise yaralandı.

Ahlatçık Köyü Dağ Mahallesi’nde ikamet eden İrfan Cebeci (49) 37 LC 206 plakalı traktörü ile Gürleyik mevkiindeki dağda hastalanan hayvanını kurtarmak için yola çıktı. Kontrolden çıkan traktör ağaçlara takılarak durabildi. Kazada traktörün altında kalan sürücü İrfan Cebeci olay yerinde hayatını kaybetti, yanında bulunan kardeşi Emin Cebeci (52) ise yaralandı. Yaralanan Emin Cebeci, sivil bir araçla Kastamonu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kaza sonrası olay yerine sevk edilen jandarma ekipleri, kaza yerinde incelemelerde bulundu. Kazayı haber alan yakınları ise olay yerine gelerek sinir krizleri geçirdi.

Olay Yeri İnceleme ekiplerinin incelemesinin ardından İrfan Cebeci’nin cenazesi, Kastamonu Devlet Hastanesinin morguna kaldırıldı. Burada yapılan otopsinin ardından İrfan Cebeci’nin cenazesi alınarak Ahlatçık Köyü Dağ Mahallesindeki evine götürüldü. Alınan helallik sonrası İrfan Cebeci’nin cenazesi  öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında aile kabristanlığına defnedildi. Olayla ilgili inceleme devam ediyor. (İHA)