Vali Günaydın’dan Başkent’te Kastamonu Günleri için yeni format

“Başkent’te Kastamonu Günleri” ile ilgili görüşlerini açıklayan Vali Günaydın, etkinlik yerinin ve yöntemin değiştirilmesi gerektiğini vurgulayarak, “Ankara’nın merkezindeki şık bir salonda, başkent iş dünyasına, turizm sektörüne, bürokrasisine ilimizi her yönüyle tanıtmalıyız” dedi.

 Ürün satışından ziyade tanıtıma ağırlık verilmesi gerektiğinin altını özellikle çizen Vali Günaydın, “Valilik olarak bu organizasyonun tüm giderlerini karşılamaya hazırız” değerlendirmesinde bulundu.

 

“Başkent’te Kastamonu Günleri” ile ilgili görüşlerini açıklayan Vali Şehmus Günaydın, “İlimizin her zenginliğini, hedef kitleye en kapsamlı şekilde en uygun mekanda sunmalıyız” dedi.

“Başkent’te Kastamonu Günleri” etkinliğinde yeni bir anlayış geliştirilmesinin zamanın geldiğini dile getiren Vali Günaydın, “Ankara’nın merkezindeki şık bir konferans salonunda, başkent iş dünyası, turizm sektörü ve bürokrasisine ilimizi her yönüyle tanıtmalıyız” değerlendirmesinde bulundu.

Ankara’nın merkezi ve büyük bir salonunda düzenlenecek tanıtım etkinliğine seyahat acentalarından Ankara’dan günübirlik turlar düzenleyen firmalara kadar turizm sektörünün tamamının davet edilebileceğini ifade eden Vali Günaydın, ancak bu şekilde yapılacak üst düzey bir tanıtım sayesinde beklenen sonuca ulaşılabileceğini belirtti.

“Tüm giderleri Valilik olarak üstlenebiliriz”

“Ürün satışından ziyade tanıtıma ağırlık vermeliyiz” önerisini dile getiren Vali Günaydın, “Valilik olarak bu organizasyonun tüm giderlerini karşılamaya hazırız” dedi.